ARAMA
Detaylı ürün arama için tıklayınız
SATIŞ TEMSİLCİNİZ
En yakın satış temsilciniz
ONLINE KATALOG
İncelemek için tıklayınız
Teknovet

Teknovet Hakkında

Teknovet > Kurumsal > Teknovet Hakkında
Teknovet Hakkında

HAKKIMIZDA

2000 yılında faaliyete başlayan Teknovet İlaç, %100 yerli sermaye ile kurulmuştur.
Kuruluşumuzdan itibaren araştırma, eğitim, kalite-kontrol, iletişim ve müşteri memnuniyeti konularına büyük önem vermekteyiz.
Ham maddenin girişi, ambalaj malzemesinin seçimi, personelin eğitimi gibi üretim öncesi kritik noktalardan, sahaya son ürünün verilişine kadarki kontrol ve titizliğin vazgeçilmez olduğu her aşamada, gerekli kalite kontrol çalışmalarını, araştırmaları ve incelemeleri yürüten Teknovet İlaç, ürünü hayvan sağlığı sektörüne en iyi ve en güvenilir şekilde sunmayı sürdürmektedir.

MİSYON

  • Beşeri hekimlik insan içinse, veteriner hekimlik insanlık içindir. ve biz biliyoruz ki; sağlıklı hayvanların olmadığı bir yerde insan sağlığından bahsedilemez. Bu hizmet anlayışı ile Türk Veteriner İlaç Sektörü’ne yüksek kalitede, güvenilir, yenilikçi ürünler ile hizmet vermeyi amaç edinerek; ilacın değil, tedavinin etkin ve hesaplı olmasını sağlamaya çalışmaktayız.

  • Hayvan sağlığına katkı sağlamak için oluşturduğu teknolojik altyapı ve proaktif yaklaşımlar ile kalite odaklı ve müşteri memnuniyeti sağlayan çözümler sunmaktayız.

VİZYON

  • Veteriner İlaç sektöründe, farklı tedavi alanlarında gerçekleştirdiği faaliyetleriyle ulusal ve uluslararası planda değer yaratan, teknolojik gelişmeleri takip eden ve uygulayan, bilinen, marka ürün üreten, takdir edilen, kalıcı, takip edilen ve önde gelen bir ilaç şirketi olmayı daha da ileri taşıyarak devam ettirmeyi hedefliyoruz.