ARAMA
Detaylı ürün arama için tıklayınız
SATIŞ TEMSİLCİNİZ
En yakın satış temsilciniz
ONLINE KATALOG
İncelemek için tıklayınız
Teknovet

Kalite Politikası

Teknovet > Kurumsal > Kalite Politikası
Kalite Politikası

Kalite Politikası

Ürünlerimizi, ulusal ve uluslararası kalite standartlarına ve müşteri gereksinimlerine uygun olarak, ilgili tüm süreçlerin yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlarla sürekli olarak iyileştirilmesini temel alan Kalite Güvence Sistemi’nin gerekliliklerini, hepimizin katılımıyla yerine getirerek üretmeyi ve izlemeyi taahhüt ederiz.

Kuruluşumuzun Kalite Politikası, Temel Amacı ile bütünlük oluşturacak şekilde hazırlanmıştır. Temel Amacımız Uluslararası kalitede ürünler üreterek, hayvan sağlığına katkıda bulunmaktır.

Birbirini tamamlayan Temel Amaç ve Kalite Politikamız doğrultusunda kuruluş stratejik planlarımız, iş planlarımız ve kalite hedeflerimiz oluşturulur. Bu plan ve hedeflerin oluşturulmasında aşağıdaki ilkeleri temel alırız:

  • Kalite Güvence Sistemimizi oluşturan tüm süreçlerimizi yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlarla sürekli olarak gözden geçirmek ve iyileştirmek,

  • Ürünlerimizi, ulusal ve uluslararası cGMP standartlarına uygun olarak üretmek,

  • Kaynaklarımızı en etkin ve verimli şekilde yönetmek,

  • Müşteri odaklı çalışmak ve müşterilerimizin, kendilerine sunduğumuz ürün ve hizmetlerden duydukları memnuniyeti sürekli olarak artırmak için çalışmalar yapmak,

  • Bütünsel Kalite Yönetim Sistemiyle birlikte Kalite Güvence Sistemimizin de tüm çalışanlar tarafından anlaşılması, benimsenmesi, uygulanması ve geliştirilmesinin sağlanması amacıyla çalışanların gelişimine sürekli destek vermek,

  • Kuruluşumuz plan ve hedeflerine paralel olarak tedarikçilerimizin Kalite Güvence Sistemlerini kurmaları ve/veya geliştirmeleri için Kazan-Kazan prensibi doğrultusunda çalışmalar yapmak.

Bu hedef ve ilkeler doğrultusunda üst yönetimimizin tam desteği ve firma çalışanlarımızın katılımıyla oluşturulan ve gerektiğinde güncellenen Kalite Politikamız Kalite Güvence Sistemimizin ayrılmaz bir parçasıdır.
Teknovet İlaç; hayvan sağlığı sektörüne daha kaliteli hizmet için gerekli yatırımları gerçekleştiren ve teknolojinin olanaklarından faydalanan bir firma olarak Veteriner İlaç Sektörü’nün hizmetindedir.